LAPSE OMA TAIME- JA SEENERAAMAT

Kõvakaaneline, 92 lehekülge, 195x225

17.50 €
tk

„Lapse oma taime- ja seeneraamat” on mõeldud loodusest huvituvale lapsele. Raamat on koostatud nii, et sellest tunneb rõõmu mudilane, kes ei oska ise veel lugedagi, kuid suudab oma pisikeste näpukeste või silmadega lehekülje pealt ära süüa maasika või mõne muu looduse poolt pakutava hõrgutise. Juba iseseisvalt lugeda suutev laps saab aga teada, mille poolest on erinevad loodusannid meile kasulikud ja millised on ohtlikult mürgised. Raamatust leiab ka mitmeid lihtsaid retsepte, millega ennast ja oma vanemaid üllatada. Lisaks teada-tuntud marjadele saab toiduks kasutada näiteks ka muidu tüütuna tunduvat umb­rohtu ja nii mõnigi välimuselt ahvatlev mari või seen on aga äärmiselt mürgine. Raamat algab magusamate ja tuttavamate taimedega ning lõpeb loomanimesid kandvate taimedega. Vahepeale jäävad ka puud, põõsad, teraviljad ja seened.

Peale selle raamatu lugemist oskab laps loodusest veelgi rohkem lugu pidada, sest raamatud toidavad aju ja lugev laps on tark.

HOIATUS!
Kindlasti tuleb alati meeles pidada, et endale tundmatut taime või seent ei tohi mitte mingil juhul sööma hakata, sest ohtlikke ning mürgiseid taimi võib leida nii metsast kui koduaiast.

Autor Lauri Juursoo
Küljendaja RidRis OÜ
Köide Kõvakaaneline
Lehekülgi 92
Ilmumisaasta 2019