Soovid välja anda oma raamatu?

Kirjastus Elust Enesest pakub täisteenust isekirjastajatele, kuid ootab avaldamiseks ka käsikirju.

Sul on peas idee või juba valmis tekst arvutis ja sooviksid avaldada oma raamatu, mida sõpradele jagada või raamatu­lettidel müügil näha, aga sa ei tea täpselt, kust alustada ja kuidas mõte kaante vahele jõuab?

Igal aastal kirjutatakse Eestis tuhandeid tekste, mis jäetakse laua­sahtlisse või Wordi dokumendi­kausta, kuigi soov avaldada oma raamat on inimeste isiklike soovide esikümnes. Lõpuni kirjutamisest ja avalda­misest loobutakse peamiselt enesekindluse puudumise tõttu. Esimese raamatuga ongi raske, sest erinevaid hirme on palju

„Kõige hirmutavam hetk on alati vahetult enne alustamist. Pärast seda saavad asjad ainult paremaks minna.“
Stephen King

Kui tekst saabki lõpuks valmis, siis on tarvis lahendada juba järgmised küsimused. 

  • Kust leida inimene, kes teksti üle vaataks, vajadusel nõu annaks ja teksti toimetaks?
  • Kust leida illustraator või fotograaf?
  • Kuidas küljendada Wordi tekst ja pildid trükikojale sobivaks failiks?
  • Millisele paberile trükkida?
  • Kust ja kuidas saada raamatule ISBN-kood?
  • Kui suur peaks olema tiraaž, et raamatuid kohe esimesel nädalal või kuul puudu ei jääks või need enne ära viskamist asjatult viis aastat esiku või magamistoa seina ääres ei seisaks?
  • Kuidas raamatud kauplustesse müüki saada?

Kirjastus Elust Enesest pakub täis­teenust ise­kirjastajatele, kuid ootab avalda­miseks ka käsi­kirju. Kirjastus kasutab usaldus­väärseid ja tunnustatud koostöö­partnereid alates toimetajatest kuni trüki­kodade ja raamatu­kauplusteni. Avalikuks müügiks mõeldud raama­tute kõrval on võimalik täisteenus tellida näiteks ka laste­aia lõpu­raamatutele, suguvõsa­raamatutele või isegi paari­kümnele luule­raamatule, mida sõpradele jagada.

Headel raamatutel on suure­pärane võimalus jõuda ka rahvus­vahelisele turule, sest kirjastus Elust Enesest teeb Soomes koostööd paari­kümne kirjastusega ja nad avaldavad hea meelega ka eestlaste loomingut.

Edasta oma esialgsed mõtted mugavalt alloleva vormi abil, saada e-kiri või helista ja esmane konsul­tatsioon on sulle täiesti tasuta ega kohusta millekski. 

Edasta oma mõtted ja ideed mugavalt
*
*
*
*