SUUR MUNAJAHT

Kõvakaaneline, 60 lehekülge, 170x240

15.00 €
tk

Tere tulemast Telma maagilisse maailma!

"Suur Munajaht" on järjeks Telma sarja esimesele osale "Oh, mis nina!", kus kohtusime esmakordselt Telma ja tema põneva maailmaga. Selles raamatus avanevad uued seiklused, ootamatused ja naljakad olukorrad, mis viivad lugeja sügavamale Telma lummava maailma südamesse.

Armas nõiatüdruk Telma jätkab oma seiklusi, püüdes korraldada asju võimalikult hästi. Sel korral seisab ta silmitsi suure väljakutsega – nõidade ja inimeste lihavõttepühade erinevad traditsioonid tekitavad talle peavalu, kuid lisaks sellele tuleb tal hakkama saada ka vanaema Mürdi, hirmuäratava vanatädi ning uue sõbra Äilmega. Kõige tipuks ei toimi Telma loitsud enam päris plaanipäraselt, sest võlumaagiaga on juba kord selline asi, et vahel juhtub ka igasuguseid soovimatuid asju.

Läbi sõbralikkuse, seikluste ja võlumaagia õpib Telma väärtustama erinevusi ning mõistma, et traditsioonide erinevused ei peaks olema takistuseks, vaid võivad tuua kaasa uusi ja põnevaid kogemusi.

"Suur Munajaht!" pakub lugemisrõõmu nii Telma vanadele fännidele kui ka uutele lugejatele. See lummav lugu on täis südantsoojendavaid hetki ja ootamatuid pöördeid. Liitu Telma seiklustega ning avasta koos temaga lihavõttepühade maagiline maailm!

Lastekirjanduse keskus soovitab

Sirvi eelvaadet

Autor Satu Varjonen
Tõlkija Lauri Juursoo
Illustraator Mari Luoma
Toimetaja Helve Hennoste
Küljendaja RidRis OÜ
Köide Kõvakaaneline
Lehekülgi 60
Ilmumisaasta 2023