TÄHELEPANEKUID ELUST ENESEST

Kõvakaaneline, 128 lehekülge, 110x168

15.00 €
tk

KIRJASTUSE ESIMENE!
Saadaval viimased eksemplarid!

Menuka Facebooki lehekülje „Tähelepanekuid elust enesest“ 6. sünnipäevaks ilmunud kaunis kõvakaaneline kinkeraamat valmis koostöös lehekülje austajatega, et päästa väärt tähelepanekuid ajaloolaukasse vajumise ja infomürasse uppumise eest. Leheküljelt alguse saanud postitustel on sotsiaalmeedias sadutuhandeid meeldimisi ja jagamisi ning need elavad virtuaalseintel juba oma elu. Lisaks autori ja koostaja omaloomingule ning lehekülje fännide postitustele sisaldab raamat ka kümneid üldrahvalikuks muutunud tähelepanekuid saunalavadelt, kus originaalautori ja -teksti tuvastamine on tagantjärele võimatu.

Eesti huumorijumal Jan Uuspõld on nimetanud raamatut hea tuju raamatuks, mis ei olegi mõeldud kaanest-kaaneni lugemiseks, vaid pakub lõbusat ajaviidet igasse hetke. Tähelepanekud on vaimukalt, leidlikult ja meeleolukalt sõnastatud ja on kohati isegi heatahtlikult (enese)iroonilised.

Uute tähelepanekutega saab jooksvalt tutvuda Facebooki leheküljel fb.com/elustenesest. Tähelepanek number 209: „Kõige sügavam sõprus valitseb nende vahel, kellele meeldivad samad raamatud.“

NB! Kõik tähelepanekud on nummerdatud ja hommikuti kodus valitud number ennustab päeva täpsemini, kui päevalehtede vahel ilmuvad horoskoobid.

Sirvi eelvaadet

Koostaja(d) Lauri Juursoo
Köide Kõvakaaneline
Lehekülgi 128
Ilmumisaasta 2017