LOODUSESÕBRA KOMPLEKT Looduse imelised ehitised, Lugupeetud loomad ja linnud, Mis liblikas? ja Mis õis?

Kõvakaaneline, kokku 388 lehekülge, A5 kuni 280x340

56.00 € 78.72 €
tk

Raamatute sisu pääseb sirvima siit: Looduse imelised ehitised, Lugupeetud loomad ja linnudMis õis?, Mis liblikas?. Kui soovid komplektis mõne raamatu välja vahetada, siis kirjuta info@elustenesest.ee. Asenduseks pakkuda Lapse oma loomaraamat ja Lapse oma taime- ja seeneraamat.

(1) Looduse imelised ehitised on ülisuures formaadis atlas!
Loomariigis, nagu ka inimeste seas, võime kohata erinevate vald­kondade asja­tundjaid. Selles eba­tavalises raamatus on luubi alla võetud looduses elaavd disainerid, arhitektid, insenerid ja ehitus­eksperdid. Raamatust leiab eba­tavalisi maa-aluseid suur­linnu ja luksus­likke maa­pealseid elamu­rajoone, tagasi­hoidlikke ühepere­pesasid ja keerulisi korteri­komplekse, mida leidub isegi vee­kogudes. 

  • 2020. aasta Poola raamatu­blogijate rahva­hääletuse võitja illustrat­siooni kate­goorias. 
  • 2020. aasta Poola Raamatu­kirjastajate Liidu Aasta kauneimate raamatute konkursi nominent laste ja teis­meliste raamatute kategoorias.

(2) Lugupeetud loomad ja linnud on pühendatud Eestimaal elavatele loomadele ja lindudele, keda kõiki võib hea õnne korral meie looduses vabalt kohata. Lisaks silmale ilusatele fotodele on raamatus ka ohtralt fakte, millest osa on teada ja tuntud, kuid kindlasti leiab iga looma ja linnu kohta ka midagi täiesti uut ja põnevat. 

(3) Mis õis? võtab suurema luubi alla Eesti looduses kasvavad taimed, mis lummavad meid oma imeilusa välimuse ja värvikirevusega. Kauneid õisi leidub kõikjal: koduaedades, ojakaldail, raiesmikel ja isegi kõige pimedamates metsasoppides. Läbi vapustavate fotode on võimalik tutvuda meie 60. meie kõige kauneima õiega nii sõnas kui pildis.

Selle raamatu abil muutub taimede määramine õite abl ülimalt lihtsaks. Tähelepanu saavad kõik meie levinuimad taimed, alates võilillest ja metsmaasikast, kuni hulgalehise lupiinini välja. Et õisi oleks lihtsam eristada, on nad raamatus jaotatud värvi järgi 4 erinevasse rühma.

(4) Mis liblikas? avab liblikate toreda maailma nii pere kõige pisematele kui ka kõige vanematele, sest imeliselt värvilised ja veetlevad putukad suvisel lilleniidul rõõmustavad meid kõiki. Värvikirevaid fotosid toetab lihtne ja selge tekst. 

Ühtekokku leiab raamatust 60 liiki liblikaid, keda kõiki võib kohata ka Eestis. Vastuse saavad küsimused:

  • Milliseid liblikaliike võib Eestis üldse kohata? 
  • Milline on liblikate elutsükkel?
  • Kuidas nad talve üle elavad? 
  • Kuidas nad paljunevad? 
Allahindlus
Autor Erinevad autorid
Köide Kõvakaaneline
Lehekülgi kokku 388
Ilmumisaasta 2021 - 2023