MIS LIBLIKAS? ja MIS ÕIS? KOMPLEKT!

Kõvakaaneline, Kokku 232 lehekülge, A5

29.60 € 39.60 €
tk

Peagi saabub aeg, mil kõik õied hakkavad õitsema ning lisaks siin talvituvatele liblikatele tulevad juurde ka uued sisserändajad. Need kaks suurepärast raamatut aitavad lastel ja vanematel koos taimi ja liblikaid määrata ning avastada looduse ilu. Väiksematele lastele pakuvad fotod avastamisrõõmu, samas kui vanemad lapsed saavad juba iseseisvalt looduses hakkama.

Komplekt sobib vanusele alates 3. eluaastast kuni vanavanemateni.

MIS LIBLIKAS? sisaldab 60 Eestis esinevat liblikaliiki, mida on värviliste fotode kõrval kirjeldatud lihtsa ja selge tekstiga. Mõne liblikaliigi nimi võib olla varasemast tuttav, aga sellest raamatust saab teada ka teiste liikide nimed. Raamat avab ukse liblikate maailma nii lastele kui täiskasvanutele. Lisaks saab iga liigi kohta teada, milline on nende elutsükkel, millised neist ja kuidas nad talve üle elavad ja kuidas nad paljunevad.

Selle raamatu abil saab liblikate määramine olema õite lihtne.

MIS ÕIS? sisaldab üle 60 foto ja kirjelduse meie kauneimatest õitest.

Eesti looduse taimede kaunid õied paeluvad oma ilu ja erksate värvidega. Ilusaid õisi võib leida igal pool: koduaedades, ojakallastel, raiesmikel ja isegi kõige pimedamates metsasoppides. Raamat keskendub meie kõige tavalisematele taimedele, alates võilillest ja metsmaasikast kuni hulgalehise lupiinini. Õied on rühmitatud nelja erineva värvi järgi, et neid oleks lihtsam eristada. 

Selle raamatu abil saab taimede määramine õite abil olema väga lihtne.

Allahindlus

Sirvi eelvaadet

Autor Silva Lehtinen
Tõlkija Lauri Juursoo
Toimetaja Helve Hennoste
Küljendaja RidRis OÜ
Köide Kõvakaaneline
Lehekülgi Kokku 232
Ilmumisaasta 2022 - 2023