HUUMORISÕBRA KOMPLEKT

Kõvakaaneline, 656 lehekülge

39.10 € 60.80 €
tk

Selle komplekti abil saab ka huumorisooneta inimene oma naeruventiili lahti.

Komplekt, mis sisaldab uue aja vanasõnu, värskeid anekdoote, tähelepanekuid elust enesest ja kalambuure on ideaalne kingitus iseendale või oma sõbrale. A miks mitte ka vaenlasele? Las naerab nii, et kõht valus. 

  • Humoorikas kalambuurikogumikus "Täiesti Lomp" on eestikeelsetele sõnadele, fraasidele ja lausetele lähenetud tavalisest teistmoodi ning sõnamängu tulemusel paistab eesti keel üsna kahe- või kolmemõtteline.
     
  • "Uue aja vanasõnad" on võtnud ette eestlastele armsad vanasõnad ning mõne tähe vahatamise teel on vanasõnu uueks loodud. Raamatust leiab ka Eesti kõige esimese vanasõna.
     
  • "Tähelepanekuid elust enesest. Osa II" tögab (enese)iroonisel kombel elu ennast. Tähelepanekutele lisavad vürtsi Eesti parima karikaturisti Urmas Nemvaltsi illustratsioonid. Väärt lugemist ja väärt vaatamist. 
     
  • Oled tüdinud samadest anekdootidest, mida kuulsid juba lapsepõlves ja ikka tuleb keegi, kes räägib seda kui uut? "Värskeid anekdoote" raamatust sa neid just väga palju ei leia. Need on värskeimad anekdoodid, mis on kokku kogutud üle maailma,  Tadžikistanist Iberoameerikani.

Seotud tooted: Värskeid anekdoote, Tähelepanekuid elust enesest. Osa II, Uue aja vanasõnad, Kalambuurikogumik Täiesti Lomp

Allahindlus
Autor Oliver Lomp, Lauri Juursoo, Anonymos
Illustraator Bruno Palmik, Urmas Nemvalts
Köide Kõvakaaneline
Lehekülgi 656
Ilmumisaasta 2017 - 2020